Aktiviteler

Kapadokya

Eliz Cave Hotel Tarafından Sunulan Aktiviteler !

Kapadokya bölgesinde yer alan güzellikleri Eliz Cave Hotel rehberliğinde keşfetmek ister misiniz ? Bölgeye hakim rehberlerimizle sizleri en iyi aktivite ve en uygun fiyat garantisinde muhteşem bir kapadokya gezisine çıkarıyoruz.
Eliz Cave Hotel olarak otelimizde konaklayan misafirlerimize eşsiz deneyimler yaşayabilecekleri farklı eğlence alternatifleri sunuyoruz. Sizlerde aktivitelerimizi inceleyebilir, rezervasyon yapabilirsiniz.
Awesome Image
Kapadokya
Türk Hamamı
Kapadokya bölgesi volkanik oluşumların çok yoğun olduğu bir bölge olduğu için hamam ve termal doğal sıcak su kaynakları ile de ünlüdür.
Awesome Image
Dans ve Türk Gecesi
Türk Gecesi
Kapadokya’daki tatilinizi çok ilginç ve muhteşem bir şov ile süslemek isterseniz Türk Gecesi adıyla bilinen yöresel gösterileri izlemek tam size göre. Bu geceye sizlerde katılıp yaklaşık üç saat süren keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.
Awesome Image
Sağlıklı
Çamur Banyosu
Kapadokya’nın fantastik ve eşsiz mağaralarından birinde tüm zamanların bedeninizde bıraktığı ağırlıklardan doğal çamur terapisi ile arınmanın ve doktor balıkların şifası ile tazelenmenin eşsiz keyfini yaşayın.
Awesome Image
Eşsiz deneyim
Parraliding
Uçuş süremiz rüzgar koşullarına başlı olarak 10-20 dakika arasında olmaktadır. Dağdan kalkıp deniz kenarı sahile iniş yapacağız. Yeşil ve maviyi bu benzersiz deneyimi yaşarken izleme fırsatı bulacaksınız. Bu turumuza kendi aracınız ile katılabilirsiniz.
Awesome Image
Kapadokya
Atv Turu
Kapadokya'nın büyüleyici doğası içerisinde ATV ile gezmek istemez misiniz ? Eliz Cave Hotel indirimli Atv turu programı ile sizlere farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.
Awesome Image
Kapadokya
At Turu
Kapadokyanın mutheşem güzelliklerini harika bir at turu safarisi ile sizlere gezdirmeyi amaçlayan Eliz Cave Hotel, At turu programları ile bölge de sizlere farklı bir deneyim sunuyor.
Awesome Image
Kapadokya
Fotoğrafçılık Turu
Kapadokya'nın en güzel manzarasına sahip mekanlarında, Eliz Cave hotel rehberliğinde harika bir fotoğraf turunda yer almak ister misiniz ?
Awesome Image
Kapadokya
Yeraltı Şehri Turu
Kapadokya bölgesinde bulunan bir çok yer altı şehri vardır. Bu şehirleri Eliz Cave Hotel rehberliğinde keşfetmek ister misiniz ?
Whatsapp Danışma Hattımız Online !